Garnek Fiskars Functional Form 1026577
Zdjęcia 7 |
Fiskars Functional Form 1026577 3 l7 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars Functional Form 1026577
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek Fiskars Functional Form 3 l | 229 zł |
Garnek FISKARS Functional Form 22 cm | 270 zł |
Garnek FISKARS Functional Form 22 cm 1026577 | 247 zł |
Fiskars Fiskars Fs.garnek z pokrywką 3l ff | 274 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Fiskars Functional Form 1026577
Ceny na Fiskars Functional Form 1026577 |
---|---|---|---|---|
Fiskars Functional Form 1026577 | od 209 zł | 9 oferty | ||
Fiskars Functional Form 1026579 | od 299 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →