Zestaw naczyń Fiskars Norden Grill 1066430
Zdjęcia 5 |
Fiskars Norden Grill 1066430 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars Norden Grill 1066430
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fiskars Norden Grill chef 1066430 30 cm DO-NK-GAR-FIS-023 | 499 zł |
Garnek FISKARS Norden Grill 1066430 30 cm | 519 zł |
Fiskars Garnek Norden Grill Chef żeliwo-stal nierdzewna Ø30 cm | 759 zł |
Garnek FISKARS Norden Grill 1066430 30 cm | 513 zł |
Fiskars Fiskars Garnek norden grill chef | 800 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →