Garnek Fiskars Hard Face 1020876
Zdjęcia 4 |
Fiskars Hard Face 1020876 3.5 l5 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars Hard Face 1020876
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fiskars Fiskars Rondel z pokrywką 5l hard face | 521 zł |
Fiskars Garnek Hard Face Steel FS1052228 | 422 zł |
Fiskars Garnek Hard Face z pokrywką 5 L | 419 zł |
Garnek 5 L Z Pokrywką Hard Face Fiskars | 486 zł |
Fiskars HARD FACE Garnek 5 l. z pokrywką | 577 zł |
Modyfikacje Fiskars Hard Face 1020876
Ceny na Fiskars Hard Face 1020876 |
---|---|---|---|---|
Fiskars Hard Face 1020875 | od 329 zł | 6 oferty | ||
Fiskars Hard Face 1020876 | od 419 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →