Patelnia Fiskars Hard Face 1052247 28 cm
Fiskars Hard Face 1052247 26 cm28 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars Hard Face 1052247 28 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fiskars Fiskars Patelnia 28 cm hard face steel | 337 zł |
Fiskars Patelnia Hard Face Steel 28 cm | 399 zł |
FISKARS PATELNIA 28 cm HARD FACE STEEL | 315 zł |
Modyfikacje Fiskars Hard Face 1052247
Ceny na Fiskars Hard Face 1052247 |
---|---|---|---|---|
Fiskars Hard Face 1052246 26 cm | od 200 zł | 7 oferty | ||
Fiskars Hard Face 1052247 28 cm | od 315 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →