Chochla Fiskars Hard Face 1025230
Zdjęcia 4 |
Fiskars Hard Face 1025230 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars Hard Face 1025230
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fiskars Rondel z pokrywką Ø 18 cm Pojemność 18 litra Odpowiedni do wszystk | 323 zł |
FISKARS Rondel 1,8 l z pokrywką HARD FACE STEEL (1052239) 1052239 | 292 zł |
Rondel FISKARS Hard Face Steel 1052239 18 cm | 225 zł |
Rondel FISKARS Hard Face Steel 1052239 18 cm | 220 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →