Garnek Fiskars All Steel 8115042
Fiskars All Steel 8115042 3 l5 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars All Steel 8115042
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek FISKARS All Steel 1023767 22 cm | 390 zł |
Fiskars Fiskars Rondel z pokrywką 5l all steel | 402 zł |
Fiskars All Steel garnek 5l | 389 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Fiskars All Steel 8115042
Ceny na Fiskars All Steel 8115042 |
---|---|---|---|---|
Fiskars All Steel 8115041 | od 300 zł | 9 oferty | ||
Fiskars All Steel 8115042 | od 350 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →