Garnek TESCOMA Home Profi 774222
TESCOMA Home Profi 774222 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TESCOMA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TESCOMA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TESCOMA Home Profi 774222
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tescoma Garnek stal nierdzewna srebrny 30 x 11 x 22 cm T774222 | 399 zł |
Garnek Home Profi z pokrywką ø 22 cm, 4.0 l - Tescoma | 269 zł |
Garnek HOME PROFI z pokrywką ø 22 cm, 4,0 l | 299 zł |
Modyfikacje TESCOMA Home Profi 774222
Ceny na TESCOMA Home Profi 774222 |
---|---|---|---|---|
TESCOMA Home Profi 774214 | od 152 zł | 4 oferty | ||
TESCOMA Home Profi 774216 | od 179 zł | 5 oferty | ||
TESCOMA Home Profi 774218 | od 163 zł | 3 oferty | ||
TESCOMA Home Profi 774220 | od 167 zł | 3 oferty | ||
TESCOMA Home Profi 774222 | od 269 zł | 3 oferty | ||
TESCOMA Home Profi 774224 | od 296 zł | 4 oferty | ||
TESCOMA Home Profi 774226 | od 324 zł | 1 oferta | ||
TESCOMA Home Profi 774228 | od 348 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →