Zestaw naczyń TESCOMA President Stone 780310
Zdjęcia 7 |
TESCOMA President Stone 780310 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TESCOMA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TESCOMA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TESCOMA President Stone 780310
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komplet garnków President Stone, 8 części - Tescoma | 899 zł |
Tescoma Komplet garnków PRESIDENT Stone, 8 części Tescoma uniwersalny | 1 148 zł |
Komplet garnków PRESIDENT Stone, 8 części | 749 zł |
Zestaw naczyń 8 el. President – Tescoma | 904 zł |
Tescoma President Stone 8-Częściowy Zestaw Garnków | 838 zł |
Kompletny zestaw:
- Wiadro ø16cm, 1,3 l
- Zapiekanka ø18 cm, 1,8 l
- Zapiekanka ø20 cm, 2,5 l
- Zapiekanka ø20 cm, 3,0 l
PolecamyPorównaj w tabeli →