Zestaw naczyń TESCOMA Ambition 716410
Zdjęcia 5 |
TESCOMA Ambition 716410 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TESCOMA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TESCOMA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TESCOMA Ambition 716410
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komplet garnków Ambition, 10 części - Tescoma | 899 zł |
Zestaw garnków 10 el. Tescoma Ambition | 999 zł |
Tescoma AMBITION 716410, 10-częściowy zestaw garnków 106761 | 999 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →