Каструля WMF Mini 07.1276.6040 (3201001290)
WMF Mini 07.1276.6040 0.7 л0.9 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WMF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WMF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WMF Mini 07.1276.6040
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WMF Mini Garnek do Gotowania Mała Indukcja 12 cm do Smażenia z Pokrywką 07 | 115 zł |
WMF Mini pot 12 cm/0.7 l. w. lid | 128 zł |
WMF Garnek 0,7l z pokrywką WMF Mini srebrny | 150 zł |
WMF Mini garnek niski z pokrywką 12 cm Stal nierdzewna | 175 zł |
WMF Mini Indukcja Stal nierdzewna 0,7l | 147 zł |
Garnek z pokrywką WMF Mini, srebrny, 700 ml | 150 zł |
WMF Mini Indukcja Stal nierdzewna 0,7l | 147 zł |
Модификації WMF Mini 07.1276.6040
Ціни на WMF Mini 07.1276.6040 |
---|---|---|---|---|
WMF Mini 07.1276.6040 | від 115 zł | 7 пропозицій | ||
WMF Mini 07.1476.6040 | від 147 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →