Garnek TESCOMA Ultima 780623
TESCOMA Ultima 780623 4 l 7 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TESCOMA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TESCOMA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TESCOMA Ultima 780623
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tescoma Głęboki garnek z pokrywą Ø 20 cm 40 l Ultima różne 33 x 222 x 18 c | 296 zł |
Garnek Ultima z pokrywką ø 20 cm, 4.0 l - Tescoma | 278 zł |
Garnek ULTIMA z pokrywką ø 20 cm, 4,0 l | 309 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości garnka TESCOMA Ultima 780623:
- Pokrowiec z 3 funkcjami roboczymi
- Bez dziur - do szybkiego gotowania
- Mały otwór - do wygodnego gotowania
- Duży otwór - do przygotowywania płynnych potraw
Modyfikacje TESCOMA Ultima 780623
Ceny na TESCOMA Ultima 780623 |
---|---|---|---|---|
TESCOMA Ultima 780623 | od 278 zł | 3 oferty | ||
TESCOMA Ultima 780625 | od 310 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →