Garnek TESCOMA Ultima 780635
TESCOMA Ultima 780635 3 l 5 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TESCOMA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TESCOMA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TESCOMA Ultima 780635
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tescoma Rondel z pokrywką Ø 24 cm 50 l Ultima różne kolory 355 x 262 x 17 | 332 zł |
Rondel Ultima z pokrywką ø 24 cm, 5.0 l - Tescoma | 314 zł |
Garnek ULTIMA z pokrywką ø 24 cm, 5,0 l | 349 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości garnka TESCOMA Ultima 780635:
- Pokrowiec z 3 funkcjami roboczymi
- Bez dziur - do szybkiego gotowania
- Mały otwór - do wygodnego gotowania
- Duży otwór - do przygotowywania płynnych potraw
Modyfikacje TESCOMA Ultima 780635
Ceny na TESCOMA Ultima 780635 |
---|---|---|---|---|
TESCOMA Ultima 780633 | od 251 zł | 3 oferty | ||
TESCOMA Ultima 780635 | od 314 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →