Chochla TESCOMA GrandChef 724814
TESCOMA GrandChef 724814 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TESCOMA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TESCOMA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TESCOMA GrandChef 724814
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tescoma GrandCHEF 724814 rondel 1 uchwyt z wylewką 14 cm 075 l stal nierdz | 97 zł |
Rondelek Grandchef ø 14 cm, 0,75 l - Tescoma | 90 zł |
Tescoma Rondelek GrandCHEF 14 cm, 0,75 l Tescoma uniwersalny | 139 zł |
Rondelek GrandCHEF ø 14 cm, 0,75 l | 100 zł |
Modyfikacje TESCOMA GrandChef 724814
Ceny na TESCOMA GrandChef 724814 |
---|---|---|---|---|
TESCOMA GrandChef 724812 | od 76 zł | 2 oferty | ||
TESCOMA GrandChef 724814 | od 90 zł | 5 oferty | ||
TESCOMA GrandChef 724816 | od 91 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →