Chochla TESCOMA Presto Mini 594006
TESCOMA Presto Mini 594006 0.8 l1.5 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TESCOMA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TESCOMA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TESCOMA Presto Mini 594006
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia Presto Mini ø 14 cm - Tescoma | 43 zł |
Rondelek PRESTO MINI ø 14 cm | 75 zł |
Patelnia PRESTO MINI ø 14 cm | 48 zł |
Modyfikacje TESCOMA Presto Mini 594006
Ceny na TESCOMA Presto Mini 594006 |
---|---|---|---|---|
TESCOMA Presto Mini 594008 | od 41 zł | 4 oferty | ||
TESCOMA Presto Mini 594006 | od 43 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →