Zestaw naczyń TESCOMA Home Profi 725009
TESCOMA Home Profi 725009 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TESCOMA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TESCOMA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TESCOMA Home Profi 725009
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komplet garnków Home Profi, 9 części - Tescoma | 989 zł |
Zestaw garnków 9 el. Tescoma Home Profi | 869 zł |
Komplet garnków HOME PROFI, 9 części | 1 099 zł |
Komplet Garnków Tescoma 9Części Do Wszystkich Płyt | 921 zł |
Kompletny zestaw:
- Wiaderko ø16cm, 1,5 l
- Zapiekanka ø16 cm, 2,0 l
- Zapiekanka ø20 cm, 3,0 l
- Zapiekanka ø20 cm, 4,0 l
- Zapiekanka ø24 cm, 5,0 l
PolecamyPorównaj w tabeli →