Garnek TESCOMA Home Profi 774020
TESCOMA Home Profi 774020 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TESCOMA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TESCOMA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TESCOMA Home Profi 774020
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tescoma doniczka srebrna 28 x 13 x 20 cm T774020 | 232 zł |
Garnek Home Profi z pokrywką ø 20 cm, 4.0 l - Tescoma | 251 zł |
Garnek HOME PROFI z pokrywką ø 20 cm, 4,0 l | 279 zł |
Modyfikacje TESCOMA Home Profi 774020
Ceny na TESCOMA Home Profi 774020 |
---|---|---|---|---|
TESCOMA Home Profi 774018 | od 169 zł | 2 oferty | ||
TESCOMA Home Profi 774020 | od 232 zł | 3 oferty | ||
TESCOMA Home Profi 774022 | od 851 zł | 1 oferta | ||
TESCOMA Home Profi 774024 | od 332 zł | 3 oferty | ||
TESCOMA Home Profi 774026 | od 319 zł | 1 oferta | ||
TESCOMA Home Profi 774028 | od 341 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →