Каструля TESCOMA Ultima 780633
TESCOMA Ultima 780633 3 л 5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA Ultima 780633
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tescoma Zapiekanka z pokrywą Ø 20 cm 3 l Ultima różne wymiary 33 x 222 x 1 | 272 zł |
Garnek Ultima z pokrywką ø 20 cm, 3.0 l - Tescoma | 251 zł |
Garnek ULTIMA z pokrywką ø 20 cm, 3,0 l | 279 zł |
Додаткові функції і можливості каструлі TESCOMA Ultima 780633:
- Кришка з 3-ма робочими функціями
- Без отворів для швидкого кип'ятіння
- Малий отвір - для комфортного приготування
- Великий отвір - для приготування рідких страв
Модификації TESCOMA Ultima 780633
Ціни на TESCOMA Ultima 780633 |
---|---|---|---|---|
TESCOMA Ultima 780633 | від 251 zł | 3 пропозиції | ||
TESCOMA Ultima 780635 | від 314 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →