Garnek TESCOMA Ultima 780633
TESCOMA Ultima 780633 3 l 5 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TESCOMA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TESCOMA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TESCOMA Ultima 780633
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tescoma Zapiekanka z pokrywą Ø 20 cm 3 l Ultima różne wymiary 33 x 222 x 1 | 272 zł |
Garnek Ultima z pokrywką ø 20 cm, 3.0 l - Tescoma | 251 zł |
Garnek ULTIMA z pokrywką ø 20 cm, 3,0 l | 279 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości garnka TESCOMA Ultima 780633:
- Pokrowiec z 3 funkcjami roboczymi
- Bez dziur - do szybkiego gotowania
- Mały otwór - do wygodnego gotowania
- Duży otwór - do przygotowywania płynnych potraw
Modyfikacje TESCOMA Ultima 780633
Ceny na TESCOMA Ultima 780633 |
---|---|---|---|---|
TESCOMA Ultima 780633 | od 251 zł | 3 oferty | ||
TESCOMA Ultima 780635 | od 314 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →