Garnek TESCOMA Ultima 780625
TESCOMA Ultima 780625 4 l 7 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TESCOMA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TESCOMA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TESCOMA Ultima 780625
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tescoma Głęboki garnek z pokrywą Ø 24 cm 70 l Ultima różnorodny 355 x 262 | 310 zł |
Garnek Ultima z pokrywką ø 24 cm, 7.0 l - Tescoma | 359 zł |
Tescoma Garnek Ultima 24cm (780625.00) | 474 zł |
Garnek ULTIMA z pokrywką ø 24 cm, 7,0 l | 399 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości garnka TESCOMA Ultima 780625:
- Pokrowiec z 3 funkcjami roboczymi
- Bez dziur - do szybkiego gotowania
- Mały otwór - do wygodnego gotowania
- Duży otwór - do przygotowywania płynnych potraw
Modyfikacje TESCOMA Ultima 780625
Ceny na TESCOMA Ultima 780625 |
---|---|---|---|---|
TESCOMA Ultima 780623 | od 278 zł | 3 oferty | ||
TESCOMA Ultima 780625 | od 310 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →