Garnek Klausberg KB-7214
Klausberg KB-7214 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7214
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek KLAUSBERG KB-7214 24 cm | 124 zł |
GARNEK Z POKRYWĄ 24cm KLAUSBERG KB-7214 5,9L | 109 zł |
Garnek KLAUSBERG KB-7214 24 cm | 124 zł |
Klausberg Garnek 24cm (KB-7214) | 114 zł |
Garnek KLAUSBERG KB-7214, 5,9 l | 117 zł |
Modyfikacje Klausberg KB-7214
Ceny na Klausberg KB-7214 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7211 | od 68 zł | 8 oferty | ||
Klausberg KB-7212 | od 76 zł | 10 oferty | ||
Klausberg KB-7213 | od 86 zł | 9 oferty | ||
Klausberg KB-7214 | od 109 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →