Zestaw naczyń Klausberg KB-7178
Klausberg KB-7178 10.7 l16 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7178
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw garnków KLAUSBERG KB-7178 (6 elementów) | 329 zł |
ZESTAW 3 DUŻYCH GARNKÓW KLAUSBERG 10+13+16L KB-7178 | 329 zł |
Zestaw garnków KLAUSBERG KB-7178 (6 elementów) | 329 zł |
Klausberg ZESTAW 3 DUŻYCH GARNKÓW KLAUSBERG 10/13/16L KB-7178 | 329 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Klausberg KB-7178
Ceny na Klausberg KB-7178 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7177 | od 267 zł | 10 oferty | ||
Klausberg KB-7178 | od 329 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →