Garnek do gotowania na parze Klausberg KB-7145
Klausberg KB-7145 2.5 l5 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7145
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARNEK NA PARĘ KLAUSBERG 4 ELEM. 24cm KB-7145 | 149 zł |
Garnek na parę KLAUSBERG KB-7145, 4 elem., 24 cm | 172 zł |
Garnek na parę stal, zestaw 4 elementy Ø24cm Klausbe | 152 zł |
Garnek Na Parę Klausberg 4 Elem. 24cm Kb-7145 Lumarko! | 178 zł |
Modyfikacje Klausberg KB-7145
Ceny na Klausberg KB-7145 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7136 | od 107 zł | 10 oferty | ||
Klausberg KB-7145 | od 149 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →