Zestaw naczyń Klausberg KB-7360
Klausberg KB-7360 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7360
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZESTAW 12 ELEM. GARNKÓW GRANITOWYCH KLAUSBERG KB-7360 | 319 zł |
ZESTAW 4 GARNKÓW GRANITOWYCH 1.3/1.3/2.3 /4.5L (12 ele.) KLAUSBERG CRACK D | 348 zł |
Zestaw garnków 12 elementów, Klausbe | 326 zł |
Zestaw 12 Elementowy Garnków Granitowych Klausberg Kb-7360 Lumarko! | 378 zł |
ZESTAW 12 ELEM. GARNKÓW GRANITOWYCH KLAUSBERG KB-7360 | 405 zł |
Wyposażenie:
- Rondel z pokrywką 16 cm, pojemność 1,3 l, wysokość ścianki 8 cm
- Garnek z pokrywką 16 cm, pojemność 1,3 l, wysokość ścianki 7,5 cm
- Garnek z pokrywką 20 cm, pojemność 2,3 l, wysokość ścianki 8,5 cm
- Garnek z pokrywką 24 cm, objętość 4,5. l, wysokość ściany 11,5 cm
- Podkładki bakelitowe 2 szt.
- Podkładki silikonowe na uchwyty 2 szt.
PolecamyPorównaj w tabeli →