Chochla Klausberg KB-7133
Klausberg KB-7133 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7133
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek do gotowania z pokrywką i uchwytem 15 litra 16 cm stal szlachetna k | 55 zł |
RONDEL Z POKRYWĄ 16cm KLAUSBERG KB-7133 1,5L | 59 zł |
Klausberg RONDEL Z POKRYWĄ 16cm KLAUSBERG KB-7133 1,5L | 65 zł |
Rondel z pokrywą KLAUSBERG KB-7133, 16 cm, 1,5 l | 67 zł |
Rondel stal, Ø16cm 1,5l Klausber | 55 zł |
Rondel Z Pokrywą 16cm Klausberg Kb-7133 1,5l Lumarko! | 66 zł |
RONDEL Z POKRYWĄ 16cm KLAUSBERG KB-7133 1,5L | 75 zł |
Modyfikacje Klausberg KB-7133
Ceny na Klausberg KB-7133 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7131 | od 37 zł | 8 oferty | ||
Klausberg KB-7132 | od 45 zł | 9 oferty | ||
Klausberg KB-7133 | od 55 zł | 7 oferty | ||
Klausberg KB-7134 | od 63 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →