Chochla Klausberg KB-7134
Klausberg KB-7134 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7134
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rondel KLAUSBERG KB-7134 18 cm | 68 zł |
RONDEL Z POKRYWĄ 18cm KLAUSBERG KB-7134 2,1L | 69 zł |
Klausberg Rondel 18cm (KB-7134) | 68 zł |
Rondel KLAUSBERG KB-7134 18 cm | 68 zł |
Rondel 2L 18Cm Klausberg [Kb-7134] | 65 zł |
Modyfikacje Klausberg KB-7134
Ceny na Klausberg KB-7134 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7131 | od 38 zł | 5 oferty | ||
Klausberg KB-7132 | od 48 zł | 6 oferty | ||
Klausberg KB-7133 | od 55 zł | 4 oferty | ||
Klausberg KB-7134 | od 65 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →