Garnek do gotowania na parze Klausberg KB-7136
Klausberg KB-7136 2.5 l5 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7136
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek KLAUSBERG KB-7136 18 cm | 134 zł |
GARNEK NA PARĘ KLAUSBERG 4 ELEM. 18cm KB-7136 | 120 zł |
Klausberg Garnek do gotowania na parze Klausberg KB 7136 18 cm 2.5 L PAROW | 107 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Klausberg KB-7136
Ceny na Klausberg KB-7136 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7136 | od 107 zł | 10 oferty | ||
Klausberg KB-7145 | od 149 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →