Garnek do gotowania na parze Klausberg KB-7138
Zdjęcia 5 |
Klausberg KB-7138 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7138
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek KLAUSBERG KB-7138 20 cm | 84 zł |
Klausberg GARNKI DO GOTOWANIA NA PARZE 20CM 3 ELE. KLAUSBERG [KB-7138] | 122 zł |
Garnek na parę stal, zestaw 3 elementy Ø20cm Klausbe | 84 zł |
Modyfikacje Klausberg KB-7138
Ceny na Klausberg KB-7138 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7137 | od 129 zł | 9 oferty | ||
Klausberg KB-7139 | od 115 zł | 11 oferty | ||
Klausberg KB-7140 | od 129 zł | 7 oferty | ||
Klausberg KB-7138 | od 84 zł | 5 oferty | ||
Klausberg KB-7142 | od 132 zł | 6 oferty | ||
Klausberg KB-7141 | od 109 zł | 7 oferty | ||
Klausberg KB-7146 | od 182 zł | 10 oferty | ||
Klausberg KB-7143 | od 167 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →