Chochla King Hoff KH-4323
King Hoff KH-4323 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog King Hoff 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele King Hoff.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup King Hoff KH-4323
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RONDELEK STALOWY Z POKRYWĄ 16cm KINGHOFF CHEF 1,5L KH-4323 | 55 zł |
KingHoff Rondel 16cm (KH-4323) | 62 zł |
Rondel z pokrywą KINGHOFF KH-4323, 16 cm, 1,5 l | 64 zł |
Kinghoff Rondel Z Pokrywą 16 Cm Kh-4323 1,5l Lumarko! | 66 zł |
KINGHOFF RONDEL Z POKRYWĄ 16 cm KH-4323 1,5L | 75 zł |
Modyfikacje King Hoff KH-4323
Ceny na King Hoff KH-4323 |
---|---|---|---|---|
King Hoff KH-4321 | od 39 zł | 4 oferty | ||
King Hoff KH-4322 | od 48 zł | 6 oferty | ||
King Hoff KH-4323 | od 55 zł | 5 oferty | ||
King Hoff KH-4324 | od 62 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →