Ківш Klausberg KB-7210
Klausberg KB-7210 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klausberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klausberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klausberg KB-7210
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rondel KLAUSBERG KB-7210 16 cm | 65 zł |
RONDEL Z POKRYWĄ 16cm KLAUSBERG KB-7210 1,8L | 65 zł |
Rondel KLAUSBERG KB-7210 16 cm | 65 zł |
Rondelek KLAUSBERG KB-7210, 1,8 l | 78 zł |
Rondel z pokrywą, stal Ø16 cm 1,8l Klausbe | 62 zł |
Klausberg Rondelek 1,8 L Kb-7210 Lumarko! | 73 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →