Garnek do gotowania na parze Klausberg KB-7135
Klausberg KB-7135 2.5 l5 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7135
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek KLAUSBERG KB-7135 18 cm | 89 zł |
GARNEK NA PARĘ KLAUSBERG 3 ELEM. 18cm KB-7135 | 89 zł |
Garnki Do Gotowania Na Parze 18Cm 3 Ele. Klausberg [Kb-7135] | 108 zł |
Garnek na parę, stal, zestaw 3 elementy Ø18cm Klausbe | 88 zł |
Modyfikacje Klausberg KB-7135
Ceny na Klausberg KB-7135 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7135 | od 88 zł | 6 oferty | ||
Klausberg KB-7144 | od 94 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →