Garnek Klausberg KB-7127
Klausberg KB-7127 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7127
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
75 litra 26 x 16 cm stal nierdzewna garnek premium z pokrywką 4966186 | 108 zł |
GARNEK Z POKRYWĄ 26cm KLAUSBERG KB-7127 7,5L | 109 zł |
Klausberg Garnek 26cm (KB-7127) | 113 zł |
Klausberg Garnek na indukcję Klausberg KB 7127 7.5 L stalowy z pokrywką, n | 109 zł |
Garnek 7.5L 26Cm Klausberg [Kb-7127] | 131 zł |
Garnek stal, Ø26cm 7,5l Klausber | 108 zł |
GARNEK Z POKRYWĄ 26cm KLAUSBERG KB-7127 7,5L | 139 zł |
Modyfikacje Klausberg KB-7127
Ceny na Klausberg KB-7127 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7120 | od 41 zł | 2 oferty | ||
Klausberg KB-7121 | od 46 zł | 6 oferty | ||
Klausberg KB-7122 | od 55 zł | 6 oferty | ||
Klausberg KB-7123 | od 61 zł | 4 oferty | ||
Klausberg KB-7124 | od 72 zł | 4 oferty | ||
Klausberg KB-7125 | od 81 zł | 5 oferty | ||
Klausberg KB-7126 | od 96 zł | 6 oferty | ||
Klausberg KB-7127 | od 108 zł | 7 oferty | ||
Klausberg KB-7128 | od 119 zł | 8 oferty | ||
Klausberg KB-7129 | od 132 zł | 3 oferty | ||
Klausberg KB-7130 | od 161 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →