Garnek do gotowania na parze Klausberg KB-7140
Zdjęcia 5 |
Klausberg KB-7140 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7140
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek KLAUSBERG KB-7140 20 cm | 147 zł |
GARNEK NA PARĘ KLAUSBERG 5 ELEM. 20cm KB-7140 | 139 zł |
Garnek KLAUSBERG KB-7140 20 cm | 147 zł |
Garnek do Gotowania Na Parze Parowar 5 el. 20 cm. | 129 zł |
Klausberg Garnek do gotowania na parze Klausberg KB 7140 20 cm 3.1 L PAROW | 157 zł |
Garnek na parę KLAUSBERG KB-7140, 5 elem., 20 cm | 170 zł |
Modyfikacje Klausberg KB-7140
Ceny na Klausberg KB-7140 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7137 | od 129 zł | 9 oferty | ||
Klausberg KB-7139 | od 115 zł | 11 oferty | ||
Klausberg KB-7140 | od 129 zł | 7 oferty | ||
Klausberg KB-7138 | od 84 zł | 5 oferty | ||
Klausberg KB-7142 | od 132 zł | 6 oferty | ||
Klausberg KB-7141 | od 109 zł | 7 oferty | ||
Klausberg KB-7146 | od 182 zł | 10 oferty | ||
Klausberg KB-7143 | od 167 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →