Zestaw naczyń Klausberg KB-7177
Klausberg KB-7177 10.7 l16 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7177
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw garnków KLAUSBERG KB-7177 (6 elementów) | 267 zł |
ZESTAW 3 DUŻYCH GARNKÓW KLAUSBERG 7+8,6+10,7L KB-7177 | 269 zł |
Zestaw garnków KLAUSBERG KB-7177 (6 elementów) | 267 zł |
Klausberg Garnki Klausberg KB 7177 6 zestaw dużych garnków garnek Gaz INDU | 267 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Klausberg KB-7177
Ceny na Klausberg KB-7177 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7177 | od 267 zł | 10 oferty | ||
Klausberg KB-7178 | od 329 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →