Garnek do gotowania na parze Klausberg KB-7142
Zdjęcia 5 |
Klausberg KB-7142 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7142
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek KLAUSBERG KB-7142 22 cm | 154 zł |
Klausberg Garnek Klausberg KB 7142 22 cm garnki do gotowania na parze 4 L | 148 zł |
Zestaw do gotowania na parze KLAUSBERG, 22 cm | 133 zł |
Garnek na parę stal, zestaw 4 elementy Ø22cm Klausbe | 132 zł |
Modyfikacje Klausberg KB-7142
Ceny na Klausberg KB-7142 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7137 | od 129 zł | 6 oferty | ||
Klausberg KB-7139 | od 115 zł | 11 oferty | ||
Klausberg KB-7140 | od 129 zł | 10 oferty | ||
Klausberg KB-7138 | od 84 zł | 5 oferty | ||
Klausberg KB-7142 | od 132 zł | 6 oferty | ||
Klausberg KB-7141 | od 107 zł | 9 oferty | ||
Klausberg KB-7146 | od 182 zł | 10 oferty | ||
Klausberg KB-7143 | od 167 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →