Garnek Klausberg KB-7128
Klausberg KB-7128 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7128
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
95 litra 28 x 17 cm stal nierdzewna garnek premium z pokrywką 4902422 | 120 zł |
Garnek KLAUSBERG KB-7128 28 cm | 119 zł |
GARNEK Z POKRYWĄ 28cm KLAUSBERG KB-7128 9,5L | 119 zł |
Garnek KLAUSBERG KB-7128 28 cm | 119 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Klausberg KB-7128
Ceny na Klausberg KB-7128 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7120 | od 41 zł | 2 oferty | ||
Klausberg KB-7121 | od 46 zł | 5 oferty | ||
Klausberg KB-7122 | od 55 zł | 5 oferty | ||
Klausberg KB-7123 | od 61 zł | 8 oferty | ||
Klausberg KB-7124 | od 72 zł | 8 oferty | ||
Klausberg KB-7125 | od 80 zł | 9 oferty | ||
Klausberg KB-7126 | od 96 zł | 9 oferty | ||
Klausberg KB-7127 | od 108 zł | 11 oferty | ||
Klausberg KB-7128 | od 119 zł | 12 oferty | ||
Klausberg KB-7129 | od 132 zł | 6 oferty | ||
Klausberg KB-7130 | od 161 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →