Ceny na garnek Klausberg KB-7129
od 132 do 181 zł Rodzaj: garnek; Maks. rozmiar (cm): 30; Maks. objętość (l): 11.5; Materiał: stal; Materiał pokrywki: szkło; Uchwyty: metalowe; Powłoka nieprzywierająca: brak; kompatybilność z indukcją; możliwość mycia w zmywarce; możliwość stosowania w piekarniku; odpowietrznik pary; wielowarstwowe dno |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klausberg 115 l 30 x 18 cm stal nierdzewna garnek premium z pokrywką 63127 | 181 zł |
Klausberg Garnek na indukcję Klausberg KB 7129 na gaz 11.5 L stalowy z pok | 143 zł |
Garnek KLAUSBERG KB-7129 30 cm | Bezpłatny transport | 146 zł |
Garnek z pokrywą 11,5l, Ø30cm, stal Klausbe | 132 zł |
Garnek KLAUSBERG KB-7129 30 cm | Bezpłatny transport | 146 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!