Ceny na garnek Klausberg KB-7125
od 80 do 107 zł Rodzaj: garnek; Maks. rozmiar (cm): 22; Maks. objętość (l): 4.6; Głębokość (cm): 13; Materiał: stal; Materiał pokrywki: szkło; Uchwyty: metalowe; Powłoka nieprzywierająca: brak; kompatybilność z indukcją; możliwość mycia w zmywarce; możliwość stosowania w piekarniku; odpowietrznik pary |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARNEK Z POKRYWĄ 22cm KLAUSBERG KB-7125 4,6L | 82 zł |
Klausberg Garnek 22cm (KB-7125) | 86 zł |
Garnek KLAUSBERG, + pokrywka, srebrny, 12,5x22 cm, 4,6 l | 82 zł |
Garnek KLAUSBERG KB-7125 22 cm | 80 zł |
Garnek stal, Ø22cm 4,6l Klausber | 81 zł |
Garnek KLAUSBERG KB-7125 22 cm | 80 zł |
Garnek Z Pokrywą 22cm Klausberg Kb-7125 4l Lumarko! | 96 zł |
GARNEK Z POKRYWĄ 22cm KLAUSBERG KB-7125 4L | 107 zł |
Klausberg Garnek 4.6l Kb-7125 | 94 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!