Garnek do gotowania na parze Klausberg KB-7144
Klausberg KB-7144 2.5 l5 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7144
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek KLAUSBERG KB-7144 24 cm | 107 zł |
Klausberg Garnek Para 5L Kb-7144 | 131 zł |
Garnek na parę stal, zestaw 3 elementy Ø24cm Klausbe | 108 zł |
Zestaw do gotowania na parze KLAUSBERG, 24 cm | 94 zł |
Garnek Na Parę Klausberg 3 Elem. 24cm Kb-7144 Lumarko! | 126 zł |
Modyfikacje Klausberg KB-7144
Ceny na Klausberg KB-7144 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7135 | od 88 zł | 6 oferty | ||
Klausberg KB-7144 | od 94 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →