Zestaw naczyń Klausberg KB-7201
Zdjęcia 8 |
Klausberg KB-7201 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7201
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw garnków KLAUSBERG KB-7201 (12 elementów) | 490 zł |
ZESTAW 12 ELEM. GARNKÓW GRANITOWYCH KLAUSBERG KB-7201 | 389 zł |
Zestaw garnków KLAUSBERG KB-7201 (12 elementów) | 490 zł |
Klausberg ZESTAW 12 ELEM. GARNKÓW GRANITOWYCH KLAUSBERG KB-7201 | 389 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →