Zestaw naczyń Klausberg KB-7215
Klausberg KB-7215 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7215
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw garnków KLAUSBERG KB-7215 (9 elementów) | 516 zł |
ZESTAW GARNKÓW 9 ELEM.KLAUSBERG KB-7215 STAL 18/10 | 339 zł |
Zestaw garnków KLAUSBERG KB-7215 (9 elementów) | 430 zł |
Klausberg Zestaw garnków 9 elementów (KB-7215) | 362 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →