Zestaw naczyń Klausberg KB-7698
Zdjęcia 3 |
Klausberg KB-7698 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7698
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZESTAW GARNKÓW 12 ELEMENTÓW KLAUSBERG KB-7698 | 259 zł |
Zestaw garnków, Ø16/18/20/24/16cm, stal Klausbe | 212 zł |
ZESTAW GARNKÓW 10 ELEMENTÓW KLAUSBERG KB-7697 | 199 zł |
Zestaw garnków, Ø16/18/20/24/16/24cm, stal Klausbe | 264 zł |
Zestaw Garnków 10 Elementów Klausberg Kb-7697 Lumarko! | 244 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →