Zestaw naczyń Klausberg KB-7242
Klausberg KB-7242 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7242
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw garnków KLAUSBERG Wood Line KB-7242 (12 elementów) | 539 zł |
ZESTAW 12 ELEM. GARNKÓW GRANITOWYCH KLAUSBERG KB-7242 GRANIT WOOD | 539 zł |
Zestaw garnków KLAUSBERG Wood Line KB-7242 (12 elementów) | 539 zł |
Klausberg ZESTAW 12 ELEM. GARNKÓW GRANITOWYCH KLAUSBERG KB-7242 GRANIT WOO | 523 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →