Zestaw naczyń Klausberg KB-7358
Zdjęcia 6 |
Klausberg KB-7358 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7358
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw garnków KLAUSBERG KB-7358 (12 elementów) | 599 zł |
ZESTAW 12 ELEM. GARNKÓW GRANITOWYCH KLAUSBERG KB-7358 DOLCE | 599 zł |
Komplet garnków 12 el. Dolce szary KB-7358 | 779 zł |
Zestaw garnków KLAUSBERG KB-7358 (12 elementów) | 599 zł |
Klausberg Garnki granitowe Klausberg KB 7358 Zestaw garnków indukcyjne Dol | 650 zł |
ZESTAW 12 ELEM. GARNKÓW GRANITOWYCH KLAUSBERG KB-7358 DOLCE | 711 zł |
Wyposażenie:
- Rondel z pokrywką 16 cm, pojemność 1,34 l, wysokość ścianki 8 cm
- Patelnia z pokrywką 24 cm, pojemność 1,98 l, wysokość ścianki 6 cm
- Garnek z pokrywką 20 cm, pojemność 2,72 l, wysokość ściany 10 cm
- Garnek z pokrywką 24 cm, pojemność 4,67 l, wysokość ściany 12 cm
- Garnek z pokrywką 28 cm, objętość 7,19. l, wysokość ściany 13,5 cm
- Podkładki bakelitowe 2 szt.
PolecamyPorównaj w tabeli →