Garnek do gotowania na parze Lamart Pasta LTSS2417
Lamart Pasta LTSS2417 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lamart 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lamart.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lamart Pasta LTSS2417
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lamart ABC czarny jeden rozmiar LTSS2417 | 172 zł |
LAMART Garnek 8l z pokrywką do makaronu Lamart Pasta srebrny | 170 zł |
Lamart LTSS2417 garnek do gotowania makaronu Pasta 8 l 104783 | 229 zł |
Garnek do gotowania makaronu LAMART Pasta LTSS2417, 8 l | 206 zł |
Garnek z pokrywką Lamart Pasta 8 l (LTSS2417) | 171 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →