Сковорідка Tefal Daily Cook G7300755 30 см
Фото 7 |
Tefal Daily Cook G7300755 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Daily Cook G7300755 30 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tefal Daily Cook G7300755 Indukcja Tytanowa 30cm | 140 zł |
Tefal, Patelnia, Daily Cook, 30 cm, G73007 | 162 zł |
Tefal Daily Cook G7300755 Indukcja Tytanowa 30cm | 140 zł |
Модификації Tefal Daily Cook G7300755
Ціни на Tefal Daily Cook G7300755 |
---|---|---|---|---|
Tefal Daily Cook G7300455 24 см | від 98 zł | 7 пропозицій | ||
Tefal Daily Cook G7300555 26 см | від 110 zł | 3 пропозиції | ||
Tefal Daily Cook G7300655 28 см | від 120 zł | 3 пропозиції | ||
Tefal Daily Cook G7300755 30 см | від 140 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →