Zestaw naczyń Klausberg KB-7170
Klausberg KB-7170 |
|
Kolor doniczek w asortymencie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7170
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klausberg Garnki emaliowane Klausberg KB 7170 zestaw garnków 10 el Cream K | 126 zł |
Klausberg ZESTAW GARNKÓW EMALIOWANYCH 10 ELE. KLAUSBERG KB-7170-BG | 97 zł |
Zestaw garnków emaliowanych, 10 elementów różne kolory, Klaus | 97 zł |
Klausberg Garnki emaliowane Klausberg KB 7170 zestaw garnków emaliowane ga | 104 zł |
Klausberg Garnki emaliowane Klausberg KB 7170 zestaw garnków emaliowane ga | 126 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →