Garnek Klausberg KB-7123
Klausberg KB-7123 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7123
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek KLAUSBERG KB-7123 18 cm | 62 zł |
GARNEK Z POKRYWĄ 18cm KLAUSBERG KB-7123 2,6L | 62 zł |
Garnek KLAUSBERG KB-7123 18 cm | 62 zł |
Garnek 2.6L 18Cm Klausberg [Kb-7123] | 73 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Klausberg KB-7123
Ceny na Klausberg KB-7123 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7120 | od 41 zł | 2 oferty | ||
Klausberg KB-7121 | od 46 zł | 4 oferty | ||
Klausberg KB-7122 | od 55 zł | 7 oferty | ||
Klausberg KB-7123 | od 61 zł | 8 oferty | ||
Klausberg KB-7124 | od 72 zł | 6 oferty | ||
Klausberg KB-7125 | od 80 zł | 9 oferty | ||
Klausberg KB-7126 | od 96 zł | 9 oferty | ||
Klausberg KB-7127 | od 108 zł | 11 oferty | ||
Klausberg KB-7128 | od 119 zł | 11 oferty | ||
Klausberg KB-7129 | od 132 zł | 6 oferty | ||
Klausberg KB-7130 | od 163 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →