Patelnia King Hoff KH-2262 25.5 cm
King Hoff KH-2262 20 cm25.5 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog King Hoff 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele King Hoff.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup King Hoff KH-2262 25.5 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia KINGHOFF KH-2262 26 cm | 100 zł |
Patelnia żeliwna 26 cm KH-2262 | 107 zł |
Patelnia KINGHOFF KH-2262 26 cm | 100 zł |
KING Hoff Patelnia ŻELIWNA KingHoff KH 2262 ciężka Emalia 25 cm Indukcja 5 | 100 zł |
Modyfikacje King Hoff KH-2262
Ceny na King Hoff KH-2262 |
---|---|---|---|---|
King Hoff KH-2261 20 cm | od 80 zł | 1 oferta | ||
King Hoff KH-2262 25.5 cm | od 100 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →