Patelnia King Hoff KH-2251 20 cm
King Hoff KH-2251 20 cm25.5 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog King Hoff 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele King Hoff.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup King Hoff KH-2251 20 cm
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia KINGHOFF KH-2251 20 cm | 50 zł |
PATELNIA ŻELIWNA 20cm KINGHOFF KH-2251 | 40 zł |
Patelnia KINGHOFF KH-2251 20 cm | 50 zł |
Patelnia KingHoff Żeliwna 20cm | 50 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje King Hoff KH-2251
Ceny na King Hoff KH-2251 |
---|---|---|---|---|
King Hoff KH-2251 20 cm | od 39 zł | 10 oferty | ||
King Hoff KH-2252 25.5 cm | od 51 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →