Patelnia grillowa King Hoff KH-1420 42x27 cm czarny
Zdjęcia 4 |
King Hoff KH-1420 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog King Hoff 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele King Hoff.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup King Hoff KH-1420 42x27 cm czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia KingHoff grillowa Żeliwna 42cm | 99 zł |
TACA PŁYTA GRILLOWA KINGHOFF KH-1420 | 99 zł |
KING Hoff Płyta grillowa 3 w 1 Kinghoff KH 1420 Grill Patelnia INDUKCJA GA | 98 zł |
Taca grillowa KINGHOFF KH-1420, 42x27x5,5 cm | 120 zł |
Płyta grillowa KINGHOFF KH-1420 | Bezpłatny transport | 103 zł |
Taca Płyta Grillowa Kinghoff Kh-1420 Lumarko! | 113 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →